وکالتی بورس
سپرده سرمایه‌گذاری کوتاه‌مدت است که به نام معامله گران در بورس کالا از جانب بورس کالای ایران معرفی می‌شوند. این سپرده به‌منظور انتقال وجوه ناشی از معاملات وکالتی استفاده می‌شود.
وین کارت
سپرده‌ای است که برای انجام عملیات روزانه بانکی شامل، برداشت از حساب، انتقال وجه، ساتنا، پایا، دریافت انواع چک‌های بانکی و بین‌بانکی و ... می‌توانید از آن استفاده کرده و بر اساس خریدها و سایر عملیات بانکی روزانه امتیاز کسب کرده در قرعه‌کشی فصلی شرکت کنید.
سپرده ریالی
داشتن یک سپرده سرمایه‌گذاری کوتاه‌مدت به شما این امکان را می‌دهد که علاوه بر برخورداری از یک پس‌انداز در دسترس، به‌صورت ماه شمار از سود نیز بهره‌مند شوید.
پرداخت‌یار
سپرده‌ای کوتاه‌مدت که به نام مشتری معرفی‌شده از سوی شبکه الکترونیکی پرداخت کارت (شاپرک)، افتتاح و به یکی از درگاه‌های پرداخت اعم از درگاه‌های اینترنتی، موبایلی، کارت‌خوان یا ... متصل می‌شود.
تنخواه کارت
ما برای افراد و شرکت هایی که روزانه درگیر عملیات تنخواه داری هستند، راهکاری جامع فراهم کرده ایم. سیستمی آنلاین و یکپارچه تحت مدیریت شما که مشکلات جاری تان در زمینه تنخواه داری را رفع کرده و به شما این امکان را می دهد تا براحتی مبالغ مورد نظرتان را به تنخواه داران تخصیص داده و بر فرایند تنخواه داری تان نظارت کنید.
1399/4/21 شنبه