1399/4/21 شنبه
بیمه باربری سامان
بیمه سامان با صدور انواع بیمه‌نامه‌های باربری، دریایی، هوایی و خشکی برای شما بازرگانان، دریانوردان، کاروان‌داران و ...، کالاهای‌تان را در برابر خطرات مربوط به حمل‌و‌نقل تحت پوشش قرار می‌دهد و خسارت‌های احتمالی را جبران می‌کند. بیمه باربری سامان خدمات خود را در قالب  بیمه حمل داخلی و بیمه حمل بین‌المللی (واردات، صادرات یا ترانزیت) به شما عرضه می‌کند.
همچنین بیمه سامان، بیمه‌نامه باربری با شرایط خسارت کلی یا تلف‌شدن کامل کالا (Total loss) را نیز ارائه می‌کند. در این حالت، بیمه‌نامه با حداقل حق بیمه صادر می‌شود و با داشتن آن صرفاً درصورت از بین‌ رفتن کل کالا در اثر آتش‌سوزی و حوادث وسیله حمل، خسارت قابل پرداخت خواهد بود.
خوب است بدانید بیمه باربری سامان برای شما مشتریانی که گشایش اعتبار خود را نزد بانک سامان انجام می‌دهید، با نرخ‌های ترجیحی عرضه می‌شود.
برای دریافت اطلاعات کامل‌تر و درخواست این بیمه‌نامه به یکی از شعب ما بیایید تا کارشناسان بیمه شما را راهنمایی کنند.
انواع بیمه باربری سامان 
  • بیمه حمل داخلی:

این بیمه‌نامه محموله‌هایی که مبدأ و مقصد و مسیر حمل آن‌ها در محدوده جغرافیایی ایران قرار دارد را در قبال خطرهایی مانند آتش‌سوزی، انفجار، تصادف و تصادم و واژگونی وسیله حمل تحت پوشش قرار می‌دهد.
همچنین بنابر درخواست شما و با پرداخت حق بیمه اضافی می‌توانید دامنه پوشش این بیمه‌نامه را به مخاطرات دیگری مانند سرقت کلی محموله همراه با وسیله حمل، خطرات ناشی‌از تخلیه و بارگیری، پرت‌شدن محموله مورد بیمه از روی وسیله حمل و برخورد جسم خارجی با محموله تعمیم دهید.

  • بیمه حمل بین‌المللی:

این بیمه‌نامه برای انواع محموله‌های وارداتی، صادراتی و ترانزیتی در حمل ریلی، جاده‌‌ای، هوایی و دریایی صادر می‌شود. بیمه‌نامه حمل بین‌المللی براساس شرایط استاندارد انستیتو بیمه‌گران لندن صادر می‌شود که مورد تأیید بیمه‌گران و مراجع حقوقی اکثر کشورهاست.