شماره 152 نشریه بانک سامان منتشر شد

.1398/11/30 چهارشنبه

یکصدوپنجاه‌ودومین شماره نشریه بانک سامان ویژه ماه بهمن منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی بانک سامان، ناصر بزر گمهر در این شماره یادداشتی با عنوان «مدیریت لقمه حلال و دل پاک و نیت درست» نوشته است.
«تحولی چابک در مدیریت فناوری اطلاعات» عنوان گفتگویی است که با مهندس حمیدرضا علوی‌زاده مدیر فناوری اطلاعات بانک انجام شده است. گفتگوی مشروح با مدیرعامل شرکت تندنور با عنوان «هدف مهم ما تولید کارت‌خوان ایرانی است» از دیگر گفتگوهای این نشریه است.
«علت همه ماندن‌ها و رفتن‌ها کارکنان در سازمان‌ها چیست؟»  عنوان مقاله‌ای است که علی ایزی مدیر سرمایه انسانی شرکت آفتاب تجارت نوشته است و در اختیار نشریه سامان قرار داده است.
در این شماره سراغ همکاران شعبه کریمخان رفته‌ایم و با آنها به گپ و گفت نشسته‌ایم همچنین نشریه سامان به شهر همدان رفته است و با همکاران شعبه همدان به گفتگو نشسته است همکارانی که در طرح تلاش بیشترین رتبه را کسب کرده اند. چندین مطلب از این شماره به باشگاه مشتریان بانک اختصاص دارد.« 4 دلیل برای اهمیت یادگیری زبان انگلیسی»، «آینده‌نگری سازمانی یا آینده‌نگری استراتژیک»، «حوزه‌ای نوظهور با قدمتی دیرینه»، «پازل بازاریابی رسانه اجتماعی بانکی»، «NPS چیست؟»، «مردم قطعیت را بیشتر از احتمالا دوست دارند» از مقالات خواندنی نشریه بهمن است.
انتشار اخبار و آگهی‌های گروه مالی بخشی از این شماره را به خود اختصاص داده است.
برای مطالعه مجله سامان اینجا کلیک کنید.


 
برچسب خبر: نشریه سامان , بانک سامان
1399/4/21 شنبه