1399/4/21 شنبه
خدمات سامان زندگی

بانک سامان درنظر دارد تا با توسعه کانال‌های ارتباطی خود با مشتریان برتر، ارتباط عمیق‌تری فراتر از عملیات بانکی و مالی ایجاد کند. این همان شیوه‌‌ای است که بانک‌‌های بین‌المللی برای ایجاد ارتباطی موثرتر با مشتریان‌شان انتخاب کرده‌‌اند.

خدمات سامان زندگی شاملِ خدمات مسافرتی، خدمات رفاهی، خدمات فروشگاهی و خدمت صلح عمرا نیازهای غیربانکی را هدف قرار می‌دهد و امکاناتی متناسب با سبک زندگی‌تان در اختیار شما قرار می‌دهد.

مراکز و فروشگاه‌های سامانیان

بانک سامان با همکاری برترین برندها و فروشگاه‌های کشور، تجربه خریدی لذت‌بخش را فراهم کرده است. فروشگاه‌های سامانیان شامل برندهای صاحب نام، فروشگاه‌‌های شناخته‌شده و مراکز عرضه‌کننده اجناس خاص و لوکس هستند که در کنار عرضه محصولات روز دنیا، تخفیفات و شرایط ویژه‌ای را برای شما مشتریان برتر درنظر گرفته‌اند.
برای استفاده از تخفیفات لازم است کارت‌های طلایی و مشکی خود را همراه داشته باشید. با پرداخت از طریق کارت و درگاه بانک سامان، تخفیفات به‌صورت خودکار لحاظ می‌شود.
با ارسال مشخصات فروشگاه‌‌های موردعلاقه خود به آدرس ‌VIP [at] sb24 [dot] ir آن‌ها را به ما معرفی کنید تا اقدامات لازم برای عقد قرارداد و افزودن آن‌ها به فهرست فروشگاه‌های سامانیان انجام شود.
برای اطلاع از مراکز و فروشگاه‌ها اینجا را کلیک کنید.

ما در بانک سامان بر این باوریم که مشتریان برترمان شایسته دریافت خدماتی فراتر و کامل‌تر از خدمات معمول بانکی هستند.

خدمات رفاهی و فروشگاهی سامانیان شامل رستوران‌ها و کافی‌شاپ‌ها، مجموعه‌های ورزشی و تفریحی صاحب‌نام، فروشگاه‌‌های شناخته‌شده و مراکز عرضه‌کننده اجناس خاص و لوکس هستند که علاوه‌بر ارائه خدمات باکیفیت، تخفیف‌ها و شرایط ویژه‌ای برای شما مشتریان برتر درنظر گرفته‌اند.

برای استفاده از این امکانات لازم است کارت‌های طلایی و مشکی خود را همراه داشته باشید.  با پرداخت ازطریق کارت و درگاه بانک سامان، تخفیف‌ها به‌صورت خودکار لحاظ می‌شود.

ممکن است مراکز مورد علاقه شما در فهرست ما نباشد؛ شما می‌توانید مشخصات آن مراکز را به آدرس VIP [at] sb24 [dot] ir ارسال کنید تا اقدامات لازم جهت عقد قرارداد و افزودن آن‌ها به فهرست مراکز طرف قرارداد انجام شود.

همچنین این مراکز، فروشگاه‌های مجازی و اینترنتی را هم دربر می‌گیرد که درحال حاضر تخفیف‌های ویژه‌ای ازطریق سایت فروش اینترنتی  PersianLuxury.com به شما مشتریان برتر ارائه می‌شود.

  • بانک سامان در قبال کیفیت خدمات و محصولات این مراکز مسئولیتی ندارد، اگرچه مراکزی که موفق به جلب رضایت مشتریان ویژه بانک نشوند، از این فهرست حذف خواهند شد.
  • برای به‌دست آوردن اطلاعات تکمیلی با مرکز 24ساعته سامان‌ ارتباط به شماره 6422-021 تماس بگیرید.