1399/4/21 شنبه
بیمه درمان تکمیلی
آرزوی همیشگی ما سلامتی شما و خانواده‌تان است؛ اما از آنجاکه همیشه پیشگیری بهتر از درمان است، ما امکانی را فراهم کرده‌ایم که همه مشتریان برتر ما می‌توانند با درخواست خود، تحت پوشش بیمه تکمیلی هزینه‌های درمانی و بیمارستانی قرار گیرند. همچنین این امکان فراهم شده است که مشتریان برتر، اعضای خانواده خود را نیز تحت پوشش قرار دهند. این فرصت در اختیار مشتریانی قرار می‌گیرد که مانده موجودی سپرده‌های بلندمدت و میانگین سپرده‌های کوتاه‌مدت (ریالی و ارزی) و جاری خود را به حد نصاب برسانند. اگر شما به تازگی سپرده‌گذاری کرده باشید، از فردای روزِ سپرده‌گذاری می‌توانید از مزایای این بیمه بهره‌مند شوید.  خدمات متناسب با سپرده‌گذاری شما به‌شرح زیر است:
 
شرح خدمات و تعهدات بیمه درمان تکمیلی  
 

ردیف

عنوان پوشش

مبلغ تعهدات سالانه

(ریال)

1

- جبران هزینه‌های بستری، جراحی، شیمی‌درمانی، رادیوتراپی، آنژیوگرافی قلب، گامانایف و انواع سنگ‌شکن در بیمارستان و مراکز جراحی محدود و Day Care

تبصره: اعمال جراحی Day Care به جراحی‌هایی اطلاق می‌شود که مدت‌زمان موردنیاز برای مراقبت‌های بعد از عمل در مرکز درمانی، کمتر از یک روز باشد.

- هزینه همراه افراد زیر 7 سال و بالاتر از 70 سال (در بیمارستان‌ها)

- هزینه آمبولانس مشروط به بستری شدن بیمه‌شده در مراکز درمانی و یا نقل‌وانتقال بیمار به سایر مراکز تشخیصی- درمانی طبق دستور پزشک معالج

داخل شهر  و خارج شهر 5.000.000 ریال

375.000.000

2

جبران هزینه‌های اعمال جراحی مهم مربوط به سرطان، مغز و اعصاب مرکزی و نخاع (به‌استثنای دیسک ستون فقرات)، گامانایف، قلب، پیوند ریه، کبد، کلیه و مغز استخوان

750.000.000

3

جبران هزینه‌های سونوگرافی، ماموگرافی، انواع اسکن، انواع آندوسکوپی، ام آر آی، اکوکاردیوگرافی، استرس اکو، دانسیتومتری

20.000.000

4

جبران هزینه‌های مربوط به تست ورزش، تست آلرژی، تست تنفسی (اسپیرومتری – PFT)، نوار عضله EMG، نوار عصبNCV ، نوار مغز EEG، نوار مثانه (سیستومتری یا سیستوگرام)، شنوایی‌سنجی، بینایی‌سنجی، هولتر مانیتورینگ قلب، آنژیوگرافی چشم

10.000.000

5

جبران هزینه‌های اعمال مجاز سرپایی مانند شکستگی و در رفتگی، گچ گیری، ختنه، بخیه، کرایوتراپی، اکسیزیون لیپوم، بیوپسی، تخلیه کیست و لیزر درمانی

20.000.000

6

جبران هزینه‌های خدمات آزمایشگاهی شامل آزمایش‌های تشخیص پزشکی، پاتولوژی یا آسیب‌شناسی و ژنتیک پزشکی، انواع رادیوگرافی، نوار قلب و فیزیوتراپی

10.000.000

7

جبران هزینه‌های جراحی مربوط به رفع عیوب انکساری دو چشم در مواردی که به تشخیص پزشک معتمد بیمه‌گر درجه نزدیک‌بینی، آستیگمات یا جمع قدر مطلق نقص بینایی هر چشم (درجه نزدیک‌بینی یا دوربینی به‌علاوه نصف آستیگمات) ، 3 دیوپتر یا بیشتر باشد

30.000.000

8

جبران هزینه‌های ویزیت و دارو (بر اساس فهرست داروهای مجاز کشور ، صرفاً مازاد بر سهم بیمه‌گر اول) و خدمات اورژانس (غیر بستری)

10.000.000

9

هزینه های زایمان

50.000.000

10

هزینه های دندانپزشکی

10.000.000

11

هزینه های درمان نازائی

50.000.000

12

هزینه های سمعک

10.000.000چگونه بیمه‌نامه خود را دریافت کنید؟

برای دریافت بیمه‌نامه لازم است به نزدیک‌ترین شعبه ما بیایید. کارشناسان ما ضمن راهنمایی شما، بیمه‌نامه را نیز صادر می‌کنند. توجه داشته باشید که شما از زمان ثبت اطلاعات تا زمان دریافت بیمه‌نامه نیز تحت پوشش بیمه خواهید بود.
درصورت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر، پیش‌از مراجعه به شعبه می‌توانید با شماره 72389000 داخلی بیمه (3) تماس بگیرید تا کارشناسان مرکز خدمات بیمه‌ای سامانیان شما را راهنمایی کنند.
 

چگونه از خدمات بیمه‌ای بهره‌مند شوید؟

1-   هر زمان که به بستری‌شدن نیاز پیدا کردید می‌توانید ازطریق سایت http://www.si24.ir/ یا تماس با شماره تلفن 72389000-021 نزدیک‌ترین و مطلوب‌ترین مرکز درمانی طرف قرارداد با بیمه سامان را انتخاب کنید.
2- درصورتی‌که برای مراجعه به مرکز درمانی موردنظرتان فرصت کافی دارید، دریافت معرفی‌نامه از بیمه سامان برای کوتاه‌تر‌شدن مسیر اداری دریافت خدمات، مؤثر خواهد بود. بنابراین با دریافت معرفی‌نامه، هنگام تسویه‌حساب هزینه کمتری پرداخت می‌کنید.
3- برای دریافت مبالغی که بدون معرفی‌نامه پرداخت کرده‌اید، باید حداکثر طی سه ‌ماه از تاریخ مندرج در صورت‌حساب به شعبه خود مراجعه کنید.
4- درصورت مراجعه به مرکزی که با بیمه سامان قرارداد ندارد، خسارت پرداختی به شما معادل تعرفه مراکز درمانی طرف قرارداد با بیمه سامان خواهد بود.
5- برای استفاده از مزایای این بیمه‌نامه در مورد برخی بیماری‌های خاص، لازم است یک دوره زمانی سه‌ماهه از تاریخ افتتاح حساب یا بیمه‌شدن شما سپری شده باشد.
6-برای اطلاع از حقو ق و منافع بیمه نامه ، فرم شرایط و مقررات بیمه درمان تکمیلی را به دقت مطالعه کنید..

چه ویژگی‌ها و مزایایی فراتر از سایر بانک‌ها نصیب شما خواهد شد؟

• فرانشیز بیمه‌نامه‌هایی که ما به شما ارائه می‌دهیم در حداقلِ ممکن نسبت‌به سایر بانک‌هاست. درصورتی‌که فرانشیز در بیمه‌نامه‌های سایر بانک‌ها حداقل 30درصد است.
• برای استفاده از بیمه‌نامه‌های ما، به هیچ‌گونه آزمایش پزشکی نیازی نخواهید داشت.