خدمات پرسنلی بانک سامان

خدمات پرسنلی ویژه شرکت‌ها

بانک سامان در راستای ارائه خدمات یکپارچه و منسجم به کارکنان شرکت‌‌ها، خدمات خود را در قالب «سبد مالی کارکنان شرکت‌ها» ارائه می‌دهد.

این سبد که ازطریق شعب یا بانکداری شرکتی قابل دریافت است، به شرح زیر است:

  • خدمات سپرده‌ای واریز حقوق
  • ارائه دسته‌چک به کارکنان
  • خدمات اعتباری
  • خدمات بیمه‌ای
  • سپ‌کارت
واریز حقوق سامامن

خدمات سپرده‌ای واریـز حقـــوق

بانک سامان برای تسهیل پرداخت‌های ماهانه شرکت‌ها به کارکنان‌شان، ازطریق نت‌بانک شرکتی امکانی را فراهم کرده تا با استفاده از آن، شرکت‌ها بتوانند با ارسال فایل حاوی اطلاعات حقوق و سایر پرداخت‌های مورد نظرشان عملیات واریز را به صورت گروهی و یک‌جا انجام دهند. 
برای این منظور شرکت‌ها می‌توانند یکی از دو نوع سپرده پایین را افتتاح کنند: 

  • سپرده وین با امکان شرکت در قرعه‌کشی فصلی
  • سپرده کوتاه‌مدت با سود 10درصد
دسته چک سامان

ارائه دسته چک به کارکنان

شرکت‌ها با ارسال فهرست اسامی کارکنان متقاضی برای دریافت دسته چک، بدون نیاز به معرف و سایر تشریفات و پس از انجام استعلام‌های قانونی و افتتاح حساب جاری می‌توانند دسته چک را به متقاضیان تحویل دهند.

خدمات اعتباری سامان

خدمات اعتباری

  • کارساز
  • کارت اعتباری
بیمه تکمیلی سامان

خدمات بیمه درمان تکمیلی

بیمه درمان تکمیلی، یکی از انواع بیمه در حوزه سلامت است که هزینه‌های پزشکی را پوشش می‌دهد. شرکت بیمه سامان با اختصاص یک واحد تخصصی در قالب شرکت درمانت، انواع پوشش‌های بیمه‌ای برای بسته‌های کلینیکی و پاراکلینیکی، عمل جراحی، ویزیت پزشکان و دارو را ارائه می‌دهد. شما می‌توانید با مشاوره در شرکت بیمه سامان طرح یا طرح‌های دلخواه موردنیاز کارکنان خود را انتخاب و با عقد قرارداد سالانه با پرداخت ماهیانه حق بیمه از این مزایا بهره‌مند شوید.
بیمه تکمیلی سامان

سپ کارت

«سپ‌کارت»، کارت متصل به شبکه شتاب است که قابلیت شارژ توسط سازمان یا دارنده کارت را دارد که توسط شرکت پرداخت‌الکترونیک سامان صادر می‌شود. با استفاده از «سپ‌کارت»، پرداخت‌های غیرنقدی به کارکنان به‌صورت الکترونیکی و به‌سادگی و سرعت انجام می‌‍شود که در هرزمانی بدون نیاز به جمع‌آوری دوباره کارت‌ها با مبالغ دلخواه قابل شارژ می‌شود. مزیت اصلی سپ‌کارت در مقایسه با محصولات مشابه، امکان استفاده از آن در بزرگترین شبکه تخفیف الکترونیک در کشور است.

اطلاعات بیشتر

اطلاعات بیشتر در این خصوص را از کجا بگیریم؟

شما می‌توانید با مراجعه به هریک از شعب ما، اطلاعات کامل را دریافت کرده یا با مرکز 24ساعته سامان‌ارتباط به شماره تلفن 6422-021 تماس بگیرید. همچنین برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص این طرح می‌توانید فایل پیوست را مطالعه کنید.