بسته فعالان درمان

ما برای فعالان حوزه درمان همچون داروخانه‌ها، کلینیک‌های پزشکی، مراکز تصویربرداری، آزمایشگاه‌ها و کلینیک‌های پوست و مو خدمات مالی یکپارچه و منسجمی در قالب «بسته فعالان درمان» تدارک دید‌ه‌ایم.

شما فعالان حوزه درمان با مراجعه به هر یک از شعب بانک، میتوانید خدمات زیر را که در این بسته فراهم است دریافت کنید:

1. خدمات سپردهای و حسابجاری

2. خدمات اعتباری و تسهیلات

3. خدمات بیمهای

4. خدمات دستگاه کارتخوان

5. خدمات الکترونیک

دسته چک سامان

خدمات سپردهای و حساب جاری

ارائه چک‌های متعدد به شرکت‌ها و تأمین‌کنندگان برای انجام خریدهای اعتباری، یکی از چالش‌ها و دغدغه‌های فعالان در حوزه درمان به‌خصوص داروخانه‌ها است. تسهيل و تسریع در ارائه دسته چک و ارائه تعداد برگه‌های چک متناسب با نیاز ایشان ازجمله خدمات متمایز در نظر گرفته شده در این حوزه است.
خدمات اعتباری سامان

خدمات اعتباری و تسهیلات

برای تأمین منابع مالی بخش حوزه درمان و جبران نقدینگی این صنف، بانک سامان خدمات ویژه‌ای را ارائه‌ می‌دهد:
1.خط اعتباری
2.سرمایه در گردش
3.تسهيلات خرید تجهیزات
4.تسهيلات شخصی
بیمه تکمیلی سامان

خدمات بیمه‌ای

باتوجه‌به هزینه‌های بالای خدمات درمانی و دغدغه فعالان در صنف دارو، بیمه درمان تکمیلی و مسئولیت، به فعالان در این صنف ارائه می‌شود.
دستگاه کارتخوان

خدمات دستگاه کارتخوان

مشتریان بانک سامان می‌توانند علاوه بر دریافت دستگاه کارتخوان از دستگاه پین‌پد برای ثبت رمز مشتریان و افزایش امنیت دارندگان کارت در بانک سامان استفاده کنند. از دیگر مزایای استفاده از دستگاه کارتخوان سامان استفاده از مودم برای افزایش سرعت تراکنش دستگاه‌های کارتخوان برای مشتریان خاص است.
خدمات الکترونیک سامان

خدمات الکترونیک

گرفتن ریزتراکنش‌های دستگاه کارتخوان، بررسی تراکنش‌های موفق و ناموفق، ثبت و پیگیری تراکنش‌های ناموفق، مراجعه به شعبه و گرفتن صورت‌حساب بانکی برای بررسی مغایرت‌ها، انجام عملیات روزانه و پر تواتری همچون انتقال وجه و مانده‎گیری، ازجمله دغدغه‌های روزمره اصناف مختلف است. بانک سامان به‌منظور تسهيل دریافت گزارش‌ها موردنیاز پذیرندگان، در اپلیکشین موبایلت امکانات ویژه‌ای به همین منظور برای اصناف فراهم کرده است. با استفاده از این اپلیکیشن شما می‌توانید به‌راحتی ریزتراکنش‌های خود را مشاهده کرده و تراکنش‌های موفق و ناموفق و مغایرت‌های خود را به سادگی و به سرعت مشاهده کنید.
 
اطلاعات بیشتر

اطلاعات بیشتر در این خصوص را از کجا بگیریم؟

شما می‌توانید با مراجعه به هریک از شعب ما، اطلاعات کامل را دریافت کنید یا با مرکز 24ساعته سامان ارتباط به شماره تلفن 6422-021 تماس بگیرید و همچنین برای دریافت اطلاعات بیشتر در این خصوص می‌توانند بروشور محصول را، از اینجا دریافت کنید.