بسته فعالان خودرو

ما برای فعالان صنعت خودرو اعم از فروشندگان قطعات یدکی تعمیرگاههای خودرو، تعویضروغنی و خدمات سرویس خودرو خدمات مالی یکپارچهای در قالب «بسته فعالان خودرو»  تدارک دیدهایم. 

شما فعالان صنعت خودرو با مراجعه به هر یک از شعب بانک، میتوانید خدمات زیر  را دریافت کنید:

1. خدمات اعتباری و تسهیلات
2. خدمات بیمهای
3. خدمات دستگاه کارتخوان
4. خدمات الکترونیک
خدمات اعتباری سامان

خدمات اعتبار ی و تسـهیلات

اگر برای پاسکردن چکهای خود در موقعیتهای مختلف با کمبود نقدینگی مواجه میشوید، خط اعتباری راهحلی سریع و مقرونبهصرفه برای شماست. خط اعتباری، اعتبار ششماهه شما نزد ماست که بهمحض نیاز میتوانید آن را بهسادگی استفاده و بابت میزان و مدتزمان استفاده به بانک سود پرداخت کنید و بهمحض تسویهحساب با بانک، اعتبار شما مجدد نزد بانک شارژ خواهد شد.
بیمه تکمیلی سامان

خدمات بیمه‌ای

باتوجه به هزینه‌های بالای خدمات درمانی و دغدغه فعالان در صنف خودرو، بیمه درمان تکمیلی و آتش‌سوزی، به فعالان در این صنف ارائه می‌شود.

دستگاه کارتخوان

خدمات دستگاه کارتخوان

مشتریان بانک سامان میتوانند علاوه بر دریافت دستگاه کارتخوان از دیگر مزایای آن ازجمله دستگاه پینپد برای ثبت رمز مشتریان و افزایش امنیت دارندگان کارت در بانک سامان استفاده کنند.
خدمات الکترونیک سامان

خدمات الکترونیک


گرفتن ریزتراکنش‌های دستگاه کارت‌خوان، بررسی تراکنش‌های موفق و ناموفق، ثبت و پیگیری تراکنش‌های ناموفق، مراجعه به شعبه و گرفتن صورت‌حساب بانکی برای بررسی مغایرت‌ها، انجام عملیات روزانه و پر تواتری همچون انتقال وجه و مانده‌‎گیری، ازجمله دغدغه‌های روزمره اصناف مختلف است. بانک سامان به‌منظور تسهيل اخذ گزارش‌ها موردنیاز پذیرندگان، در اپلیکشین موبایلت امکانات ویژه‌ای به همین منظور برای اصناف فراهم کرده است. با استفاده از این اپلیکیشن شما می‌توانید به‌راحتی ریزتراکنش‌های خود را مشاهده کرده و تراکنش‌های موفق و ناموفق و مغایرت‌های خود را به‌سادگی و به‌سرعت مشاهده کنید.
 

اطلاعات بیشتر

اطلاعات بیشتر در این خصوص را از کجا بگیریم؟

شما می‌توانید با مراجعه به هریک از شعب ما، اطلاعات کامل را دریافت کنید و یا با مرکز 24ساعته سامان ارتباط به شماره تلفن 6422-021 تماس بگیرید و همچنین برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص این طرح می‌توانید فایل پیوست را مطالعه کنید.