کارساز

هزینـه‌هـای پـیش‌بیـنی‌نشـده در زنــدگی همــه ما رخ می‌دهــد. شـاید قرض‌‌گرفتن از دوستان یا مساعده‌گرفتن از شرکت‌ اولین ایده‌ای باشد که به ذهن هر کسی خطور می‌کند؛ اما به طور قطع، سریع‌ترین و ساده‌ترین کار نیست. ما کارساز را به عنوان سریع‌ترین و ساده‌ترین راه برای تأمین هزینـه‌های پیش‌بینی‌نشـده و ضروری پیشنـهاد می‌کنیم.
 

کارساز چیست؟

کارساز، اعتباری ویژه برای کارکنان شرکت‌هاست که به شما این امکان را می‌دهد تا علاوه بر حقوق ماهانه خود در شرایطی ضروری و پیش‌‌بینی‌شده با خیالی آسوده تا50 درصد حقوق دریافتی از حسابتان اضافه برداشت داشته باشید. میزان اعتبار استفاده‌شده با اولین واریز به حساب، توسط بانک به صورت خودکار تسویه می‌شود و شما می‌توانید دوباره تا سقف اعتبار خود از آن در مواقع لازم استفاده کنید.

کارساز چه ویژگی‌هایی دارد؟   

•  امکان اضافه برداشت از حساب حقوق به میزان 50درصد حقوق دریافتی.

•  دسترسی به اعتبار با استفاده از کارت کارساز.

• امکان استفاده از اعتبار در تمامی درگاه‌ها شامل: پایانه‌های فروشگاهی، خودپرداز، فروشگاه‌های مجازی و...

•  دریافت سود از شما در مدت استفاده از اعتبار به صورت روزشمار.

•  عدم نیاز به ضامن

کارساز چه مزایایی دارد؟  

•  با کارساز در هر زمان به آسانی به پول نقد دسترسی دارید.             

•  از این اعتبار می‌توانید به مدت یک ‌سال استفاده کنید.

•  اگر از اعتبار خود استفاده نکنید، هزینه‌ای هم نمی‌پردازید.

•  مبلغ اعتبار شما به صورت خودکار تسویه و شارژ می‌شود.

•  به سادگی می‌توانید کارساز را درخواست و دریافت کنید.

چه کسانی می‌توانند کارساز را دریافت کنند؟ 

کارکنان شرکت‌هایی که سپرده واریز حقوق‌شان در بانک سامان متمرکزاست با برخورداری از شرایط زیر می‌توانند کارساز را دریافت کنند:

 سابقه چک برگشتی در سیستم بانکی نداشته باشند.

 سابقه بدهی معوق در سیستم بانکی نداشته باشند.

 میزان خالص حقوق دریافتی آنها باید بیش از 10 میلیون ریال در ماه باشد.

لازم است بدانید،  پس از عقد تفاهم‌نامه میان بانک و شرکت امکان ارائه این محصول برای کارکنان شرکت‌ها فراهم می‌‌شود.

چگونه از کارساز خود استفاده کنیم؟  

پس از عقد تفاهم‌نامه میان بانک و شرکت، بانک در کوتاه‌ترین زمان ممکن، با ارائه کارت کارساز، امکان استفاده از این اعتبار را برای شما فعال خواهد کرد. با خرید از انواع درگاه‌ها (اعم از پایانه‌های فروشگاهی و فروشگاه‌های مجازی)، برداشت از خودپرداز، انجام عملیات انتقال وجه، اعتبار شما به صورت خودکار فعال شده و عملیات بانکی از طریق اعتبار کارساز انجام می‌گیرد.

به عنوان مثال باتوجه‌به اینکه حداکثر اعتبار کارساز 50 درصد حقوق دریافتی است، در صورتی‌که میزان حقوق دریافتی شما 10 میليون ریال باشد، امکان استفاده از اعتبار به مبلغ 5 میلیون ریال توسط کارت کارساز برای شما امکان‌پذير می‌شود. در صورتی‌که موجودی این کارت 2 میلیون ریال باشد و شما نیاز به دریافت وجه نقد یا پرداخت بابت خرید کالا به میزان 4 میليون را داشته باشید با انجام تراکنش، این عملیات با موفقیت انجام شده و اعتبار به صورت خودکار برای شما فعال می‌شود. به‌عبارتی تفاوت مبلغ مورد نیاز برای انجام تراکنش (دو میلیون ریال) ازطريق اعتبار کارساز به‌صورت خودکار تأمین می‌شود.

خوب است بدانید، علاوه بر استفاده از اعتبار کارساز، امکان وایز وجه به کارت کارساز نیز برای شما وجود دارد. با واريز هر مبلغی به کارت کارساز، در هر بار استفاده از این کارت، ابتدا موجودی آن استفاده شده و در صورت کافی‌نبودن موجودی، امکان اضافه برداشت، حداکثر تا سقف اعتبار کارساز به صورت خودکار برای شما فراهم خواهد شد.

چگونه بدهی کارسازخود را تسویه کنیم؟ 

 تسویه بدهی کارساز به‌صورت خودکار و با واريز حقوق شما توسط شرکت یا واريز مبلغ توسط خودتان به‌حساب حقوقتان انجام می‌‌شود.

به عنوان مثال، با واريز حقوق شما در ابتدای ماه، تسویه مبلغ اعتبار استفاده‌شده (2میلیون ریال) به همراه سود استفاده‌شده از اعتبار به‌صورت خودکار انجام‌ شده و مجدداً اعتبار شما شارژ می‌شود، که می‌توانید در ماه بعد مجدداً از اعتبار استفاده کنید. همچنین درصورت تمایل می‌توانید، پیش‌از تاریخ واريز حقوق خود، اعتبار استفاده‌شده را ازطریق واريز مستقیم به‌حساب حقوق از هر درگاهی تسویه کنید. به‌عبارت دیگر به محض استفاده از اعتبار کارساز، برداشت خودکار قسط از حساب واريز حقوق شما فعال شده و در صورت وجود پول در این حساب در هر زمان، تسویه اعتبار شما به صورت خودکار صورت می‌گیرد.

اطلاعات بیشتر:

شما برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانید به یکی از روش‌های زیر اقدام کنید:

 مراجعه به شعب بانک سامان

 تماس با مرکز سامان ارتباط به شماره 6422-021

نزدیکترین شعب بانک سامان را روی نقشه بیابید
بانک سامان

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بانک سامان است. © 1399