1399/4/21 شنبه
سبدگردانی
خدمت سبدگردانی بانک سامان با هدف تسهیل سرمایه‌گذاری شخصی در سهام و دیگر اوراق بهادار بورسی، به مشتریان خاص ارائه می‌شود.
در این خدمت شما بخشی از منابع مالی موردنظرتان را برای سرمایه‌گذاری در سهام و سایر اوراق بهادار بورسی در اختیار سبدگردان قرار می‌دهید.
سبدگردان، شرکتی متخصص در حوزه بازار سرمایه است که منابع شما در بورس را به‌طور اختصاصی مدیریت می‌کند.
سبدگردان با درنظرگرفتن خواسته‌ها، میزان تمایل به ریسک‌پذیری و هدف شما از سرمایه‌گذاری و براساس دانش و تجربه خود در بورس، ترکیب دارایی سبد اختصاصی شما را مشخص می‌کند.
خوب است بدانید
 خدمت سبدگردانی چه مزایایی دارد؟
  •  سبد دارایی مخصوص شما می‌تواند ترکیبی از دارایی نقدی و غیرنقدی باشد.
  •  پس‌از انعقاد قرارداد، هر زمان که مایل به فسخ قرارداد و دریافت سرمایه خود باشید، می‌توانید درخواست خود را به سبدگردان یا بانکدار اختصاصی‌تان اطلاع دهید.
  •  از آنجایی که سبد شما با توجه به روحیه ریسک‌پذیری‌تان، ترکیبی از اوراق با درآمد ثابت و سهام است، در زمان فسخ قرارداد ممکن است ارزش سبد شما با ارزش موردانتظارتان تفاوت داشته باشد. بازدهی سبد شما طی دوره سبدگردانی به شرایط بازار بورس بستگی زیادی دارد.
چگونه در سبدگردانی سرمایه‌گذاری کنیم؟
  •  برای دریافت این خدمت، لازم است ابتدا درخواست خود را به بانکدارتان اعلام کنید.
  •  افزایش یا کاهش مبلغ دارایی سبد در طول مدت سرمایه‌گذاری امکان‌پذیر است؛ به این ترتیب که می‌تواند از اصل مبلغی که برای افتتاح سبد در قرارداد مقرر شده است، کمتر یا بیشتر شود.
چگونه از وضعیت سبد خود مطلع شویم؟
  •  گزارش‌هایی به‌صورت ماهانه از وضعیت سبد اختصاصی شما در اختیارتان قرار می‌گیرد. همچنین دریافت این گزارش‌ها در مقاطع زودتر از یک ماه نیز امکان‌پذیر است.
  •  برای اطلاع از وضعیت سبد خود می‌توانید به نشانی اینترنتی www.pm.kardan.ir مراجعه کنید. در صفحه اصلی، قسمت گزارش‌های سبدگردانی، با واردکردن نام کاربری و رمز عبور می‌توانید از وضعیت سبد خود باخبر شوید.
  •  برای دریافت اطلاعات بیشتر و استفاده از خدمت سبدگردانی، با کارشناسان ما در مدیریت بانکداری اختصاصی به شماره 26850488-021 (داخلی2) یا مرکز 24 ساعته سامان‌ارتباط به شماره 6422-021 تماس بگیرید. همچنین بانکداران اختصاصی‌ و ویژه شما، آماده پاسخگویی و راهنمایی‌تان هستند.

بروشور خدمت سبدگرد آنی را مطالعه کنید.