خدمات سامان زندگی

بانک سامان درنظر دارد تا با توسعه کانال‌های ارتباطی خود با مشتریان برتر، ارتباط عمیق‌تری فراتر از عملیات بانکی و مالی ایجاد کند. این همان شیوه‌‌ای است که بانک‌‌های بین‌المللی برای ایجاد ارتباطی موثرتر با مشتریان‌شان انتخاب کرده‌‌اند.

خدمات سامان زندگی شاملِ خدمات مسافرتی، خدمات رفاهی، خدمات فروشگاهی و خدمت صلح عمرا نیازهای غیربانکی را هدف قرار می‌دهد و امکاناتی متناسب با سبک زندگی‌تان در اختیار شما قرار می‌دهد.

خدمات مرکز رزرو سامان

خدمات مرکز رزرو سامان

مرکز رزرو خدمات سامان باهدف ایجاد سهولت و رفاه شما مشتریان برتر در استفاده از خدمات شرکت‌های طرف قرارداد بانک راه‌اندازی شده و به‌طورکلی درزمینهٔ ارائه خدمات رزرواسیون، اطلاع‌رسانی و مشاوره‌های رفاهی به شما فعالیت می‌کند. این مرکز در نظر دارد با توجه به سبک زندگی، شغل و حجم تعامل شما مشتریان برتر با بانک، ارتباط مستقیمی را در جهت ارائه خدمات رفاهی و مسافرتی با شما ایجاد کرده و تمام خدمات موردنظر را با بهترین کیفیت ارائه دهد. برای ارتباط با مرکز رزرو خدمات سامان می‌توانید با شماره 72389000-021 تماس بگیرید یا درخواست خدمات مسافرتی خود را از طریق سامانه ثبت درخواست مرکز رزرو سامان به آدرس https://booking[dot]sb24[dot]com برای ما ارسال کنید. همکاران ما در صورت نیاز با شما تماس می‌گیرند یا در اسرع وقت درخواست شما را بررسی و رد یا قبول درخواست را در سایت اعلام می‌کنند. شما می‌توانید نتیجه درخواست خود را از طریق کد پیگیری که هنگام ثبت درخواست دریافت کرده‌اید، پیگیری نمایید.
برخی خدماتی که شما مشتریان برتر در مرکز رزرو خدمات سامان بهره‌مند می‌شوید، به شرح زیر است:

 • خدمات تشریفات فرودگاهی و ترانسفر (در حال حاضر برای فرودگاه‌های امام خمینی (ره)، مشهد و مهرآباد)
 • کارت بین‌المللی لانژ فرودگاهی
 • رزرو و صدور بلیت‌ شرکت‌های هواپیمایی داخلی و خارجی
 • ارائه خدمات رزرواسیون هتل‌ها در داخل و خارج از کشور
 • تورهای لوکس، برتر و خصوصی به مقاصد خاص
 • مشاوره سفر برای انتخاب پرواز، شهر مقصد، تور و هتل
 • خدمات مشاوره و اخذ ویزا
 • رزرو اجاره خودرو داخل و خارج از کشور
- لطفاً پیشنهاد‌ها و انتقادات خود را از طریق پست الکترونیک booking@sb24[dot]com برای ما ارسال کنید.

تشریفات فرودگاهی

تشریفات اختصاصی فرودگاه امام خمینی (ره)

جایگاه تشریفات اختصاصی فرودگاه بین‌‌المللی امام خمینی (ره) ، سالنی مجلل در مجاورت ترمینال اصلی این فرودگاه است که خدماتی با کیفیت و در شأن مشتریان ویژه بانک ارائه می‌‌کند:

 • انتقال مسافر (در شهر تهران) با خودروی اختصاصی از منزل یا محل کار تا سالن تشریفات ویژه فرودگاه و برعکس
 • تحویل بار مسافران در بدو ورودِ به فرودگاه و انجام تشریفات گذرنامه و گمرکی توسط کارکنان جایگاه تشریفات ویژه
 • انتقال مسافر با خودروی اختصاصی از سالن تشریفات ویژه تا پلکان هواپیما و برعکس
 • امکان دسترسی به اینترنت پُرسرعت در سالن تشریفات ویژه
 • پذیرایی در زمان انتظار و استفاده رایگان از بوفه
 

 چه مشتریانی از این خدمات بهره‌مند می‌شوند؟

مشتریان برتری که مجموع دارایی آن‌ها نزد بانک سامان حداقل 5میلیارد ریال است، از خدمات ترنسفر و تشریفات فرودگاهی بهره‌مند می‌شوند.

مجموع دارایی می‌تواند شامل سپرده‌های بلند‌مدت و کوتاه‌مدت ویژه ارزی و ریالی و معدل موجودی سه‌ماهه سپرده‌های کوتاه‌مدت عادی، سیمیا، حساب‌های جاری، پس‌انداز و جمع ارزش گواهی سپرده سرمایه‌گذاری عام با‌نام باشد.

سطح استفاده رایگان از خدمات ترنسفر و تشریفات ویژه‌ باتوجه‌ به میزان سپرده‌گذاری شما در روزِ درخواست این خدمات تعیین می‌شود.

چگونه می‌توانید از خدمات جایگاه تشریفات اختصاصی استفاده کنید؟

 • درخواست خود را حداقل 24 ساعت پیش‌ از پرواز از طریق سامانه ثبت درخواست مرکز رزرو سامان به آدرس https://booking[dot]sb24[dot]ir ارسال نمایید. همکاران ما در صورت نیاز با شما تماس می‌گیرند یا در اسرع وقت درخواست شما را بررسی و رد یا قبول درخواست را در سایت اعلام می‌کنند. شما می‌توانید نتیجه درخواست خود را از طریق کد پیگیری که هنگام ثبت درخواست دریافت کرده‌اید، پیگیری نمایید.
 • در صورت عدم برقراری ارتباط با شماره‌ بالا، درخواست رزرو خود را ازطریق شماره 55678178-021 اعلام کنید.
 • از طریق پست الکترونیک  booking [at] sb24 [dot] ir با ما مکاتبه کنید.
 

تشریفات اختصاصی فرودگاه مهرآباد

جایگاه تشریفات فرودگاهی مهرآباد سالنی در طبقه فوقانی ترمینال یک فرودگاه مهرآباد است که خدمات قابل‌قبول و شایسته‌ای به مسافران داخلی ارائه می‌دهد.

از جمله خدماتی که در این جایگاه انجام می‌شود به شرح زیر است:

 • انتقال میهمان از محل جایگاه تشریفات اختصاصی مهرآباد تا پای پلکان هواپیما و بالعکس
 •  انجام امور ترافیکی اعم از اخذ کارت سوارشدن به هواپیما و تحویل چمدان مسافران
 • انجام امور گذرنامه ای و گمرکی مهمانان
 •  پذیرایی از مهمانان در مدت توقف در جایگاه
 • ارائه سایر خدمات نظیر سوئیت، سالن کنفرانس، اتاق VIP و ترانسفر فرودگاهی

چه مشتریانی از این خدمات بهره‌مند می‌شوند؟

تمامی مشتریان برتر می‌توانند ازطریق تماس با مرکز رزرو خدمات سامان خدمت موردنظر را با پرداخت هزینه و دریافت تخفیفات مربوطه رزرو کنند. هیچ‌گونه محدودیتی در تعداد رزرو با شرایط یادشده وجود ندارد.

چگونه می‌توانید از خدمات جایگاه تشریفات اختصاصی مهرآباد استفاده کنید؟

 • درخواست خود را حداقل 24 ساعت پیش‌ از پرواز از طریق سامانه ثبت درخواست مرکز رزرو سامان به آدرس https://booking[dot]sb24[dot]ir ارسال نمایید. همکاران ما در صورت نیاز با شما تماس می‌گیرند یا در اسرع وقت درخواست شما را بررسی و رد یا قبول درخواست را در سایت اعلام می‌کنند. شما می‌توانید نتیجه درخواست خود را از طریق کد پیگیری که هنگام ثبت درخواست دریافت کرده‌اید، پیگیری نمایید.
 • همچنین در صورت عدم تمایل به ثبت درخواست رزرو از طریق سامانه فوق، می‌توانید درخواست خود را در روزهای عادی 24 ساعت قبل و در روزهای تعطیل و شلوغ 48 ساعت پیش‌ از پرواز از طریق تماس با شماره 72389000-021 اعلام کنید.
 •  به شعبه خود مراجعه کنید.

 تشریفات اختصاصی فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی نژاد مشهد

جایگاه تشریفات اختصاصی فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی نژاد مشهد، دو سالن مجلل مجزا و فضای باز اختصاصی در انتهای ضلع شرقی فرودگاه مشهد است.
ازجمله خدماتی که در این جایگاه انجام می‌شود به شرح زیر است:
 • دریافت کارت پرواز و تحویل و دریافت بار مسافران
 • ترانسفر اختصاصی تا پای پرواز و بالعکس
 • انجام امور گذرنامه‌ای و گمرکی مهمانان
 • پذیرایی با بوفه کامل و باز
 • خدمات گمرکی، خدمات پرداخت عوارض خروج و خدمات اخذ ویزای ایران برای مسافران خارجی
چه مشتریانی از این خدمات بهره‌مند می‌شوند؟
تمامی مشتریان برتر می‌توانند از طریق تماس با مرکز رزرو خدمات سامان خدمت موردنظر را با پرداخت هزینه و دریافت تخفیفات مربوطه رزرو کنند. هیچ‌گونه محدودیتی در تعداد رزرو با شرایط یادشده وجود ندارد.
چگونه می‌توانید از خدمات جایگاه تشریفات اختصاصی استفاده کنید؟
 •    درخواست خود را در روزهای عادی 24 ساعت قبل و در روزهای تعطیل و شلوغ 48 ساعت پیش ‌از پرواز از طریق تماس با شماره 72389000-021 اعلام کنید.
 •     به شعبه خود مراجعه کنید.
 

از خلوت خود در فرودگاه هم لذت ببرید

استفاده سالانه از خدمات کارت بین المللی لانژ فرودگاهی

با کارت بین المللی لانژ فرودگاهی، شما و همراهانتان صرف نظراز اینکه از کدام شرکت هواپیمایی بلیط تهیه کرده و یا از کدام کلاس پروازی استفاده می کنید، می توانید به بیش از 1200 لانژ در سالن های ترانزیت 130 کشور دسترسی داشته باشید.

خدماتی همچون اینترنت و پذيرايي مطبوع در این لانژ ها به شما ارائه می شود. همچنین برخی از لانژ ها دارای اتاق جلسات، اتاق و تخت استراحت، حمام و خدمات ریلکسیشن نیز می باشند.

لانژ های فرودگاهی فضایی مناسب برای ارتباط و آشنایی با سایر فعالین اقتصادی و بازرگانان بین المللی نیز هستند.

شما تنها با خرید بلیط business class یا first class، اجازه ورود به لانژ های فرودگاهی در سالن های ترانزیت را دارید، اما با کارت بین المللی لانژ فرودگاهی حتی با بلیط economy نیز می توانید وارد این اماکن شوید. با توجه به قیمت های بالای بلیط های business class و first class در مقایسه با کلاس پروازی economy، سایر مزایای کارت لانژ های فرودگاهی به شرح زیر می باشند:

 • شما با در اختیار داشتن این کارت می توانید از میان چندین لانژ طرف قرارداد، وارد لانژ دلخواه شوید. در صورتیکه هر شرکت هواپیمایی فقط در قبال خرید بلیط business class یا first class و تنها برای ورود به لانژی که طرف قرارداد آن شرکت هواپیمایی است این امکان را به شما می دهد. این در حالیست که سطح خدمات و امکانات لانژ های فرودگاهی با یکدیگر متفاوت است.
 • با در اختیار داشتن کارت بین المللی لانژ فرودگاهی، می توانید همراهان خود را نیز با پرداخت هزینه ورودی به این اماکن وارد کنید. در صورتیکه اگر شما دارای بلیط business class یا first class هم باشید، همراهانتان که با بلیط economy پرواز کرده اند نمی توانند از خدمات لانژ بهره مند شوند.
 • ترجیح اکثر مسافرین بر این است که در پرواز های طولانی از business class و first class استفاده نموده و در پروازهای کوتاه از یک شهر به شهر دیگر یا از یک کشور به کشور مجاور، بلیط economy تهیه کنند که در این صورت، امکان استفاده از لانژ های فرودگاهی در سالن ترانزیت شهر یا کشور مقصد وجود ندارد. شما با در اختیار داشتن کارت بین المللی لانژ فرودگاهی در پروازهای کوتاه خود با بلیط economy نیز می توانید از لانژ ها استفاده می کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید این کارتها می توانید به کلیه شعب بانک سامان مراجعه نموده و یا با مرکز رزرو سامان از طریق شماره 72389000 تماس حاصل فرمایید.

فروشگاه و مراکز طرف قرار داد

مراکز و فروشگاه‌های سامانیان

بانک سامان با همکاری برترین برندها و فروشگاه‌های کشور، تجربه خریدی لذت‌بخش را فراهم کرده است. فروشگاه‌های سامانیان شامل برندهای صاحب نام، فروشگاه‌‌های شناخته‌شده و مراکز عرضه‌کننده اجناس خاص و لوکس هستند که در کنار عرضه محصولات روز دنیا، تخفیفات و شرایط ویژه‌ای را برای شما مشتریان برتر درنظر گرفته‌اند.
برای استفاده از تخفیفات لازم است کارت‌های طلایی و مشکی خود را همراه داشته باشید. با پرداخت از طریق کارت و درگاه بانک سامان، تخفیفات به‌صورت خودکار لحاظ می‌شود.
با ارسال مشخصات فروشگاه‌‌های موردعلاقه خود به آدرس ‌VIP [at] sb24 [dot] ir آن‌ها را به ما معرفی کنید تا اقدامات لازم برای عقد قرارداد و افزودن آن‌ها به فهرست فروشگاه‌های سامانیان انجام شود.
برای اطلاع از مراکز و فروشگاه‌ها اینجا را کلیک کنید.

 

ما در بانک سامان بر این باوریم که مشتریان برترمان شایسته دریافت خدماتی فراتر و کامل‌تر از خدمات معمول بانکی هستند.

خدمات رفاهی و فروشگاهی سامانیان شامل رستوران‌ها و کافی‌شاپ‌ها، مجموعه‌های ورزشی و تفریحی صاحب‌نام، فروشگاه­‌های شناخته‌شده و مراکز عرضه‌کننده اجناس خاص و لوکس هستند که علاوه‌بر ارائه خدمات باکیفیت، تخفیف‌ها و شرایط ویژه‌ای برای شما مشتریان برتر درنظر گرفته‌اند.

برای استفاده از این امکانات لازم است کارت‌های طلایی و مشکی خود را همراه داشته باشید.  با پرداخت ازطریق کارت و درگاه بانک سامان، تخفیف‌ها به‌صورت خودکار لحاظ می‌شود.

ممکن است مراکز مورد علاقه شما در فهرست ما نباشد؛ شما می‌توانید مشخصات آن مراکز را به آدرس VIP [at] sb24 [dot] ir ارسال کنید تا اقدامات لازم جهت عقد قرارداد و افزودن آن‌ها به فهرست مراکز طرف قرارداد انجام شود.

همچنین این مراکز، فروشگاه‌های مجازی و اینترنتی را هم دربر می‌گیرد که درحال حاضر تخفیف‌های ویژه‌ای ازطریق سایت فروش اینترنتی  PersianLuxury.com به شما مشتریان برتر ارائه می‌شود.

 • بانک سامان در قبال کیفیت خدمات و محصولات این مراکز مسئولیتی ندارد، اگرچه مراکزی که موفق به جلب رضایت مشتریان ویژه بانک نشوند، از این فهرست حذف خواهند شد.
 • برای به‌دست آوردن اطلاعات تکمیلی با مرکز 24ساعته سامان‌ ارتباط به شماره 6422-021 تماس بگیرید.

جشن و هدایا

جشن‌ها و مهمانی‌ها

شما مشتریان برتر بانک سامان می‌توانید در جشن‌ها و مهمانی‌های ویژه بانک که به مناسبت‌های مختلف و به‌طور انحصاری برای دارندگان کارت‌های مشکی و طلایی برگزار می‌شود، شرکت کرده و لحظه‌های خاطره‌انگیزی را با سایر مشتریان برتر بانک، دوستان و خانواده خود سپری کنید. 

هدایای ویژه

بانک سامان به مناسبت‌های مختلف، انواع هدایای نقدی و غیرنقدی لوکس مانند سفر، امکانات رفاهی و تفریحی، بلیت کنسرت، تئاتر، استخر، سینما و... را به مشتریان ویژه تقدیم می‌کند. این هدایا در مناسبت‌های شخصی، ایام نوروز یا اعیاد، جشن‌ها و مهمانی‌های بانک یا در قالب قرعه‌کشی‌های مختلف به مشتریان اهدا می‌شوند.