کارت هدیه

خرید هدیه سال نو، روز مادر، روز پدر، جشن سالگرد تولد اعضای خانواده، دوستان، همکاران و هدایای مربوط به سایر عیدها و مناسبت‌ها، مشغله لذت‌بخشی است. با انتخاب کارت هدیه سامان، هدیه شما کاربردی‌تر و باارزش‌تر خواهد شد؛ چرا که حق انتخاب را به عزیزان خود هدیه می‌کنید و به دارنده آن اختیار خرید آنچه می‌پسندد یا بدان نیاز دارد یا حتی استفاده از موجودی کارت در امری ضروری‌تر را می‌دهید.
کارت‌های هدیه سامان، براساس سلیقه‌های مختلف در طرح‌ها و بسته‌بندی‌های متنوع و زیبایی طراحی شده‌اند که طیفی وسیع از روابط خانوادگی، دوستان و همکاران را دربر می‌گیرد. همچنین می‌توانید این کارت را با نام و عبارت دلخواه‌ خود، در مبالغ و تعداد موردنظرتان دریافت کنید. 
موجودی این کارت قابل انتقال نیست و با آن می‌توانید از پایانه‌های فروشگاهی و وب‌سایت‌های فروش اینترنتی طرف قرارداد با این بانک‌ها خرید کنید و قبض‌های خدمات شهری خود را پرداخت کنید. حداقل مبلغ کارت هدیه برای مشتریان غیرسامانی، پانصدهزار ریال و برای مشتریان سامانی یک میلیون ریال است.
همچنین برای خرید کارت هدیه می‌توانید به یکی از شعبه‌های سامان بیایید.

سامان‌کارت

سامان‌کارت یک کارت بانکی‌ است که با آن می‌توانید ازطریق دستگاه‌های خودپرداز برداشت نقدی داشته باشید، انتقال وجه انجام دهید، از موجودی و گردش حساب مربوط به آن باخبر شوید و نسبت به خرید شارژ سیم کارت اعتباری تلفن همراه یا پرداخت قبض خدمات شهری خود اقدام کنید. همچنین با این کارت می‌توانید از پایانه‌های فروشگاهی یا فروشگاه‌های اینترنتی خرید کنید.
با داشتن سامان‌کارت دیگر نیازی به حمل پول نقد ندارید، بنابراین امنیت پول‌ شما تأمین می‌شود. با افتتاح یکی از حساب‌های قابل ‌برداشت همچون حساب جاری، قرض الحسنه پس انداز یا سرمایه گذاری کوتاه مدت در بانک سامان می‌توانید روی هر سپرده یک سامان کارت دریافت ‌کنید.
موجودی سامان کارت متناسب است با موجودی حساب‌تان و میزان سودی که به آن تعلق می‌گیرد بستگی به نوع حساب‌ دارد. هنگام دریافت سامان‌کارت، پاکت رمز جداگانه برای «رمز کارت» به شما داده می‌شود. رمز کارت برای استفاده از کارت برداشت روی دستگاه‌های خودپرداز ، درگاه های خود دریافت کیوسک(پایانه های غیرنقدی) ، خودگردان و پایانه‌های فروشگاهی استفاده می‌شود

برای دریافت رمز دوم یا رمز خرید اینترنتی می‌بایست به یکی از خودپردازهای بانک سامان مراجعه کنید. رمز خرید اینترنتی در خرید  از فروشگاه‌های اینترنتی، انجام عملیات انتقال وجه کارت به کارت از سامانه‌های نت بانک و موبایلت، پرداخت‌های اینترنتی، درگاه های کیوسک، خودگردان و تراکنش ازطریق تلفن بانک کاربرد دارد.
توصیه می‌کنیم برای افزایش امنیت کارت خود، این رمز  دریافتی از شعبه را با استفاده از دستگاه‌های خودپرداز، درگاه های کیوسک یا خودگردان سامان تغییر دهید. رمز کارت عددی ۴ رقمی و رمز خرید اینترنتی را عددی حداقل 5 رقمی و حداکثر 12 رقمی انتخاب کنید و بهتر است با صفر شروع نشود.

گالری عکس‌های شادهستیم

کارت خانواده

اگر دنبال راهی آسان برای مدیریت هزینه‌های‌تان هستید، با درخواست کارت خانواده برای هرکدام از افراد خانواده یا نزدیکان‌تان، یک  سامان کارت به‌نام همان فرد دریافت کنید. او با این کارت می‌تواند ازطریق دستگاه‌های خودپرداز از حساب شما پول نقد برداشت کند یا از پایانه‌های فروشگاهی و فروشگاه‌های اینترنتی خرید کند.همچنین می‌توانید عملیات پرداخت قبض و خرید شارژ را نیز انجام دهید. البته سقف برداشت هر فرد از این کارت را شما تعیین می‌کنید. 
برای دریافت کارت خانواده کافی است یک حساب سرمایه‌گذاری کوتاه‌مدت یا قرض‌الحسنه پس‌انداز در سامان داشته باشید.  بدون نیاز به حضور افراد خانواده‌ شما در شعبه، به‌همراه اصل شناسنامه و کارت ملی آن‌ها  به یکی از شعبه‌های سامان بیایید.
افتتاح حساب وین
* نام و نام‌خانوادگی
* شماره موبایل