1399/4/21 شنبه

خرید آنلاین کارت هدیه
بانک سامان با راه‌اندازی سرویسی در بستر اپلیکیشن موبایلت، این امکان را فراهم کرده که مشتریان بدون مراجعه به شعبه کارت هدیه تهیه و این کارت را درب منزل خود تحویل بگیرند.
تعویض آنلاین کارت‌های بانک سامان
مشتریان بانک سامان از این پس می‌توانند از طریق اپلیکیشن موبایلت سفارش تعویض کارت‌های بانکی خود را ثبت و سپس این کارت را از طریق پست درب منزل و یا محل کار خود تحویل بگیرند.
صدور رمز اولیه نت بانک بدون مراجعه به شعبه
مشتریان بانک سامان می‌توانند با مراجعه به صفحه نت بانک و یا موبایلت و انتخاب گزینه «ثبت‌نام اینترنت بانک/موبایلت» رمز اولیه نت بانک و موبایلت را بدون مراجعه به شعبه دریافت کنند.
امکان انجام انتقال وجه پایا از پایانه‌های غیر نقد
تمام مشتریان بانک سامان می‌توانند انتقال وجه پایا تا مبلغ 500 میلیون ریال را از طریق پایانه‌های غیر نقد (CASHLESS) مستقر در شعب  و بدون انتظار در صف انجام دهند.
دریافت وجه نقد در شعب بانک سامان
بانک سامان با شبکه گسترده دستگاه‌های خودگردان این امکان را فراهم کرده تا وجوه نقد مشتریان شبکه بانکی کشور را بدون تماس با کاربران شعب در شرایطی ایمن دریافت کند.
انتقال وجه کارت به کارت بیشتر از سقف روزانه
بانک سامان از طریق شبکه گسترده پایانه‌های غیرنقد (CASHLESS) خود، به‌وسیله احراز هویت به کمک کارت ملی، این امکان را فراهم کرده که تمامی مشتریان شبکه بانکی کشور ضمن حفظ سقف انتقال خود، روزانه مبلغ 150 میلیون ریال بیشتر به حساب‌های مقصد کارت به کارت کنند.
پرداخت تسهیلات برای تداوم اشتغال
بانک سامان با رویکرد حفظ اشتغال و تولید ملی تلاش کرد تا در شرایط کرونا نیز از مشتریانی که در این ایام کارکنان خود را تعدیل یا اخراج نکرده‌اند با اعطای تسهیلات و یا تعویق تسهیلات حمایت کند.
اعطای تسهیلات با تنفس سه ماهه به سپرده‌گذاران

بانک سامان باهدف جلوگیری از هدر رفت منابع سپرده‌ای مشتریان خود به سپرده‌گذاران بلندمدت 5 تا 1 میلیارد تومانی تا 80 درصد سپرده آن‌ها تسهیلات اعطا می‌کند.