مباشر بورس

این روزها ورود به بازار بورس و بهره‌مندی از فرصت‌های سودآور آن، در کنار درآمد حاصل از کار  و حرفه تخصصی، جایگاه ویژه‌ای پیدا کرده است.
این خدمت، در راستای سرمایه‌گذاری سریع‌تر در بازار بورس برای شما مشتریان خاص طراحی شده است. در این خدمت می‌توانید تصمیمات مربوط به خرید و فروش سهام در بورس را شخصاً برعهده بگیرید و سایر امور اجرایی و اداری آن مانند پیگیری افزایش سرمایه، شرکت در مجمع و ارائه گزارش را به مباشر خود بسپارید.

بروشور مباشر بورس را مطالعه کنید.

خدمات خرید و فروش سهام و اوراق با درآمد ثابت

اگر شما فاقد کد معاملاتی جهت خرید و فروش سهام و اوراق با درآمد ثابت در بورس هستید، می‌توانید با مراجعه حضوری یا تماس تلفنی با کارشناسان مدیریت بانکداری ویژه و اختصاصی ضمن دریافت کد معاملاتی، از نحوه خرید و فروش سهام و سایر اوراق بهادار، فهرست ارزنده‌ترین اوراق با درآمد ثابت موجود در بورس و نحوه ارتباط با کارگزار خود (شرکت کارگزاری بانک سامان) باخبر شوید.

خوب است بدانید

برای دریافت اطلاعات بیشتر و استفاده از خدمات گفته‌شده، با همکاران ما در مدیریت بانکداری اختصاصی به شماره 26850488-021 (داخلی 5) یا مرکز 24ساعته سامان‌ارتباط به شماره 6422-021 تماس بگیرید.
همچنین مبانکداران اختصاصی شما، آماده پاسخگویی و راهنمایی‌تان هستند.

گزارش‌های اقتصادی

ما با هدف آگاهی هرچه بیشتر شما از وضعیت اقتصاد کلان، بورس اوراق بهادار و بورس آتی سکه، گزارش‌هایی به‌صورت ماهانه از وضعیت اقتصادی بازارهای داخلی و خارجی  تهیه می‌کنیم. این گزارش‌ها بیانگر چشم‌اندازی از روند آتی بازارهای مالی و متغیرهای کلان اقتصادی است.

مشاهده گزارش های اقتصادی

رمزینه، اپلیکیشن دریافت رمز دوم پویا
بستن

نزدیکترین شعب بانک سامان را روی نقشه بیابید
بانک سامان

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بانک سامان است. © 1398