بورسار، دستیار کسب‌و‌کار شما

در کنار مشغله‌های مختلف زندگی روزانه، انتخاب راه‌هایی که انجام برخی امور را در کوتاه‌ترین زمان ممکن فراهم می‌کند، برای همه ما اهمیت بسزایی دارد. ما همواره به ارائه خدمات و محصولاتی می‌اندیشیم که شما بتوانید در کار و زندگی، به‌راحتی و با سرعت به فعالیت‌های روزانه خود بپردازید.

بورسار یک ابزار پیشرفته بانکی برای آن گروه از مشتریانی است که از درگاه‌های اینترنتی اقدام به خرید سهام از کارگزاران بورس اوراق بهادار می‌کنند.

بورسار چیست و چه ویژگی‌هایی دارد؟

ابورسار یک ابزار بانکی است که به مشتریان شما امکان می‌دهد تا در هرلحظه و هرجا، خدمات و محصولات موردنظر خود را از شما دریافت و بدون نیاز به‌صرف وقت بپردازند. همچنین برای استفاده از سرویس‌های بورسار در معاملات آنلاین سهام، لازم است با مراجعه حضوری به یکی از شعب بانک سامان و ارائه مدارک هویتی خود، سپرده‌های مربوط به این خدمت را افتتاح کنید. شما می‌توانید درخواست خود برای استفاده از خدمات بورسار را ازطریق مراجعه حضوری به یکی از شعب بانک سامان ثبت کنید. همچنین درصورتی‌که یکی از کاربران نت‌بانک سامان هستید، با ورود به سامانه نت‌بانک شرکتی به نشانی اینترنتیhttps://corp.sb24.ir می‌توانید درخواست خود برای استفاده از خدمات معاملات آنلاین سهام را ثبت کنید.

خدمات بورسار برای شرکت‌ها

معاملات آنلاین سهام:  سامانه بورسار برای شما صاحبان سازمان‌ها و شرکت‌ها، امکان انجام معاملاتی راحت با مشتریانتان را در بستری الکترونیک فراهم می‌کند. در این خدمت، به‌واسطه حضور بانک می‌توانید از پرداخت وجوه توسط مشتریان خود اطمینان داشته و با خیالی آسوده به رونق کسب‌و‌کارتان بیندیشید. در حال‌ حاضر شرکت‌های کارگزاری بورس با استفاده از بورسار، خریدوفروش آنلاین سهام را برای مشتریان خود امکان‌پذیر کرده‌اند.

چگونه یکی از کاربران بورسار شویم؟

در کنار مشغله‌های مختلف زندگی روزانه، انتخاب راه‌هایی که انجام

آنچه شما انجام می‌دهید:

  • چنانچه شما صاحبان کسب‌و‌کار درخواست استفاده از خدمات بورسار را دارید، مرکز سامان‌ارتباط به شماره 6422-021 در تمام ساعات شبانه‌روز آماده پاسخگویی به شما هستند.
  • درصورتی‌که مشتری حقیقی یا حقوقی بانک هستید، با تکمیل فرم‌های موردنیاز در شعبه یکی از سپرده‌های قابل‌برداشت خود نزد بانک همچون سپرده‌های کوتاه‌مدت یا قرض‌الحسنه جاری یا پس‌انداز را معرفی کنید و یا درصورتی‌که یکی از کاربران نت‌بانک سامان هستید، با ورود به سامانه نت بانک شرکتی به نشانی اینترنتی https://corp.sb24.ir می‌توانید درخواست خود برای استفاده از خدمات معاملات آنلاین سهام را ثبت کنید.
  • درصورتی‌که مشتری بانک نیستید، با همراه‌داشتن مدارک هویتی خود به یکی از شعب بانک سامان بیایید و با تکمیل فرم‌های مشخصات مشتریان (حقیقی یا حقوقی)، فرم دستور افتتاح حساب برای اشخاص (حقیقی یا حقوقی)، فرم شرایط و مقررات انواع حساب‌ها و فرم اشتراک خدمات بانکداری الکترونیکی سپرده‌ای را به همین منظور افتتاح ‌کنید.
  • برای فعالیت در سامانه بورسار لازم است فرم شرایط و مقررات استفاده از خدمات آنی سهام ازطریق بانک سامان را تکمیل کنید.
  • درخواست خود برای استفاده از خدمات بورسار را ازطریق مراجعه حضوری به یکی از شعب بانک ثبت کنید. همچنین می‌توانید درخواست استفاده از خدمت معاملات آنلاین سهام را با ورود به نشانی اینترنتیhttps://corp.sb24.ir ثبت کنید.
  • برای دریافت اطلاعات بیشتر، با مرکز 24 ساعته سامان‌ارتباط به شماره 6422-021 تماس بگیرید.

آنچه بانک انجام می‌دهد:

  • فرم‌‌های مربوط به این خدمت را در اختیارتان قرار می‌دهیم.
  • درخواست‌های شما برای استفاده از خدمات بورسار را ثبت کرده و عملیات بانکی مرتبط به هرکدام را انجام می‌دهیم.
  • به‌صورت 24 ساعته شما را در استفاده از خدمات خود پشتیبانی می‌کنیم.

نزدیکترین شعب بانک سامان را روی نقشه بیابید
بانک سامان

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بانک سامان است. © 1398